Kurs online – Jak odnaleźć i wzmacniać dobre aspekty życia

Co by się musiało wydarzyć, abyś  wstając rano wiedział, że naprawdę żyjesz? 

K. Zbozień

Twoje marzenia są bliżej niż myślisz !

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich tych, którzy w rodzinnym domu nie nauczyli się świecić swoim światłem i realizować swoje cele oraz nadal tego nie potrafią. Dzieje się tak bo albo nie wierzą w siebie, albo mają nierealistyczne i wygórowane oczekiwania, które powodują wypalenie bądź wycofanie oraz dla tych którzy nie potrafią iść swoją drogą bo nie znają siebie w wystarczający sposób aby realizować swój potencjał.  No i oczywiście  dla tych,  którzy mają już tego dość,  chcą wyjść ze starych destrukcyjnych schematów i wziąć swoje życie we własne  ręce.

Co zyskasz podczas szkolenia?

Między innymi:

 • lepiej poznasz siebie w kontekście swoich potrzeb i wartości
 • odkryjesz i wzmocnisz  swoją wewnętrzną motywację i w oparciu o nią stworzysz atrakcyjną i pociągającą dla Ciebie wizję celu. 
 • przeanalizujesz zasoby, które już posiadasz (lub są w zasięgu ręki a ich nie widzisz) , oraz rozpoznasz słabe punkty i zaplanujesz jak im zaradzić
 • stworzysz konkretny plan działania
 • poznasz zniekształcenia poznawcze, które utrudniają osiąganie celu wraz z propozycją bardziej realistycznego patrzenia na siebie oraz drogę jak chcesz przemierzyć
 • zyskasz nowe  nastawienie do przeszkód i poznasz strategie konstruktywnego radzenia sobie z nimi 
 • ….plus inne pomocne wskazówki, abyś z punktu marzeń doszedł do punktu ich realizacji 🙂 

OPINIA

"Miałam duże problemy z wytrwaniem w działaniu - typowy słomiany zapał, który gasł przy pierwszych przeszkodach i potknięciach z mojej strony, co gwałtownie powodowało taki spadek samooceny, że kolejny raz wycofywałam się z projektu i przestawałam wierzyć w siebie. Pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny z której w dorosłe życie wniosłam bardzo chwiejny obraz siebie: widziałam siebie zero-jedynkowo. Albo osiągam sukces - albo jestem nikim. Nic pośredniego. Od bohatera do nieudacznika. Dzięki temu kursowi zaczęłam wiedzieć siebie w bardziej realistyczny sposób i podchodzić do przeszkód jako naturalnych wyzwań w miejsce wcześniejszego wątpienia w siebie. Ten kurs pomógł mi dojrzale realizować swoje cele. W zgodzie ze sobą , z wykorzystaniem swoich talentów ale też z widzeniem słabych stron i szukaniem wsparcia, z korygowaniem błędów oraz docenianiem siebie i innych za podejmowany wysiłek, na każdym etapie działania a nie dopiero jak nastanie wielki sukces. Efekty są - stopniowe i systematyczne. To pozwala mi działać z większą wiarą w siebie , ze wsparciem siebie zamiast potępiającej i odbierającej siły samokrytyki, Dzięki temu krok po kroku realizuję swoje marzenia. Bardzo dziękuje za tematy z kursu oraz wsparcie terapeutyczne Pani Joanny 🙂 "
DDA/DDD
Małgosia

Zawartość kursu:

Kurs jest bardzo praktyczny 

 jego podstawowa część to ćwiczenia  umiejętności ( otrzymasz 3 ćwiczenia w tygodniu przez okres 6 tygodni) plus indywidualna półgodzinna sesja ze mną na wybrany temat z kursu.

Dostęp do lekcji będzie sukcesywny, tak abyś miał czas nie tylko na przeczytanie ale rzeczywiste zrobienie ćwiczeń. Na każde ćwiczenie przewiduję 2-3 dni abyś mógł zaobserwować ich dobroczynny wpływ na odbieranie życia, nie tylko w jego cieniach, ale też blaskach. .

Dostęp do kursu gwarantowany do końca roku 2019. 

Ze wsparcia indywidualnego  możesz skorzystać przez pierwszy miesiąc od zakupu kursu.   Umów sesję pisząc na maila dda-inspiracje-rozwoj@wp.pl 

O mnie:

 • certyfikowany psychoterapeuta

 • certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

 • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii w ramach NFZ i prywatnie

 • od ponad 10 lat prowadzę bloga dla DDA www.DDAinspiracje.pl


Joanna Dudniczenko

Ile to kosztuje?

kurs online

promocja 97 zł
(cena standardowa 197 zł)

 • kurs online – ćwiczenia przez 6 tygodni
 • plus 1 sesja 30 minut on-line ze mną 
 
 

Copyright © 2018 - 2021 kursy.ddainspiracje.pl